Zábradlí

Zábradlí Vyrábíme nerezové zábradlí pro vnitřní i venkovní použití. Vnitřní zábradlí dodáváme v několika typech. Hlavní odlišení jednotlivých typů je v nosném svislém sloupu. Tyto mohou být v různém provedení.

První typ je složen ze svislých nerezových sloupů o průměru 40mm, vodorovných výplní, které jsou o průměru 12mm nebo 18mm a masívního dřevěného madla (buk, dub, javor, jasan) o průměru 45mm, které se dá i domořit dle vzoru (může ale také být nerezové).

Druhý typ má místo svislých nerezových sloupů sloupy dřevěné o průměru 60mm, které jsou v patě i hlavě opatřeny nerezovými krytkami, jinak je zábradlí stejné.

Třetí typ sestává ze svislých hranatých jeklových sloupů 40x40mm nebo 60x40mm, které se dají kombinovat už i s hranatými výplněmi a hranatým madlem.

Základním prvkem čtvrtého typu je svislý dřevěný sloup 50x50mm, který je osazen nerezovými hranami.

Zábradlí Posledním pátým typem je venkovní nerezové zábradlí, které může být buď s kulatými nebo hranatými sloupy a kulatým nebo hranatým nerezovým madlem dle požadavků zákazníka. Typ 5f je nejlevnějším dodávaným typem, vodorovné výplně nejsou vedeny v objímkách nýbrž prochází skrze svislé sloupy a jsou uchyceny svárem.

K ceně za běžné metry se u všech typů připočítávají ještě ohyby, propojující jednotlivé části zábradlí v jeden celek (blíže jsou specifikovány v ceníku). Povrchová úprava nerezi může být kartáčovaná nebo leštěná. Kotvení může být buď boční nebo horní, ale často také kombinované.

Prohlédněte si prosím také samostatnou prezentaci hranatého zábradlí.